2017. februári étkezés megrendelés

ebéd 4Tisztelt Szülők!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a Multischool webes felületének megnyitása január 5-én lesz. Kérem, aki bankkártyás fizetést választott, illetve webes megrendelést, ezt követően szíveskedjen megrendelni / fizetni gyermeke étkezését 2017 február hónapra.

Határidő: 2016 február 25.

Kérjük a diétás étkezők számára mielőbb rendeljenek!

FONTOS: Ne halasszák az utolsó pillanatra az ügyintézést, mert akár informatikai, akár banki rendszer hiba esetén a gyermek lemaradhat az óvodai étkeztetésről.

Mai nap folyamán elkészültek a csekkes fizetési módot választóknak a csekkek / számlák. Kérjük, vegyék át őket azon szülők is, akiknek gyermeke térítési díjmentesség folytán ingyenes étkezésben részesül! Ez a biztosíték arra, hogy a gyermek számára valóban megrendelésre került az étel.

A csekkek fizetési határideje minden hónap 10-e!
A számla összege nem csak postán fizethető, hanem banki, online átutalással is, mely kényelmesebb és az összeg hamarabb megjelenik a könyvelésen.

Megértésüket és együttműködésüket köszönjük!