2017. januári étkezés megrendelés

figyelemTisztelt Szülők!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a Multischool webes felületét ma (december 5-én) megnyitották. Kérem, aki bankkártyás fizetést választott, illetve webes megrendelést, a napokban rendelje / fizesse gyermekének a 2017 január hónap étkezését. Határidő: 2016 december 22. (Ebben a hónapban NEM 25.-e!)

FONTOS: Ne halasszák az utolsó pillanatra az ügyintézést, mert akár informatikai, akár banki rendszer hiba esetén a gyermek lemaradhat az óvodai étkeztetésről. A karácsonyi időszak alatt Önök is elfoglaltabbak lesznek, valamint az ügyintézők elérhetősége sem lesz biztosított.

Mai nap folyamán nyomtatjuk a csekkes fizetési módot választóknak a csekkeket / számlákat, melyeket kérünk, azok is vegyenek át, akik térítési díjmentesség folytán ingyenes étkezésben részesülnek! Ez a biztosíték arra, hogy gyermekének valóban megrendelésre került az étel. A csekkek fizetési határideje minden hónap 10-e!
A számla összege nem csak postán fizethető, hanem banki, online átutalással is, mely kényelmesebb és az összeg hamarabb megjelenik a könyvelésen.

Megértésüket és együttműködésüket köszönjük!