Tag Archives: letöltés

ebéd

INFORMÁCIÓK:

• A MÁR HOZZÁNK JÁRÓ GYERMEKEK SZÜLEI RÉSZÉRE

Tájékoztatjuk Önöket, hogy gyermekeik szeptemberi étkezését a MultiSchool webes felületén már megrendelhetik.

Azon szülők, akiknek a gyermeke már hozzánk jár és a személyes megrendelést választják, augusztus 22-én hétfőn (csak ezen a napon 7-10 és 14-16 óráig) lesz lehetőségük megrendelésre és a befizetésre az IDA utcai óvodánkban (mindkét óvoda esetében).

Kérjük, szíveskedjenek arra tekintettel lenni, hogy amennyiben a gyermek étkezési támogatása lejárt és nem adták még le a megfelelő igazolásokat, részarányosan lesznek fizetendő napok is.

• AZ ÚJ ÓVODÁSAINK SZÜLEI RÉSZÉRE

Gyermekeik szeptemberi étkezését, augusztus 23-án kedden (csak ezen a napon 8-13 óráig) tudják intézni IDA utcai óvodánkban (1143 Bp, Ida u. 6.).

Amennyiben gyermekük étkeztetési támogatásra jogosult pl.

• a családban 3 vagy több gyermek,
  • tartós beteg,
  • rendszeres gyermekvédelmi támogatásban részesülő,
  • jövedelem alapján kedvezményben részesülő),

a gyorsabb ügyintézés érdekében kérjük, a megfelelő nyomtatványt oldalunkról töltsék le és kitöltve hozzák magukkal.

Amennyiben orvosi és/vagy szakértői véleménnyel rendelkeznek, kérjük, azt is hozzák magukkal.

Nyomtatványok letöltése INNEN