Tag Archives: térítési díj változás

Étkezés térítési díj változás

Tájékoztatjuk Önöket, hogy 2018. szeptember elsejétől érvényes étkezés térítési díja az alábbi lesz:

Óvodai napközis ellátás437.- Ft / nap
ebből:
tízórai69.- Ft / nap
ebéd299.- Ft / nap
uzsonna69.- Ft / nap

A fenti ár az augusztusban szeptemberre fizetendő étkezési díjban fog először megjelenni.

Július és augusztus hónapokra még a régi áron ( br. 415.- Ft) történik a befizetés.

A változással kapcsolatos szülői tájékoztató leveleket az iskolába nem menő óvodásaink szülei kell átvegyék.

Szíves együttműködésüket előre is köszönjük!

Térítési díj változás

figyelemTisztelt Szülő!

Tájékoztatjuk, hogy Budapest Főváros XIV. Kerület Zugló Önkormányzat Képviselő-testülete 6/2017. (II. 28.) számú rendeletével, annak 13/a. számú mellékletével 2017. május 1-jei napjával kezdődő hatállyal megállapította a gyermekintézményekben nyújtott étkeztetés intézményi térítési díjait.

Az intézményi napi térítési díjak Óvodai napközis ellátás  esetén 415 Ft.

Ebből:

• tízórai 65 Ft
  • ebéd 285 Ft
  • uzsonna 65 Ft

2016 Március 01-ét követő emelt étkezés térítési díj

figyelemKedves Szülők!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy Zugló önkormányzati rendelete 2016. március 1-jei hatállyal megváltoztatta  az intézményi étkeztetés térítési díj összegét az alábbi melléklet szerint:

intézményi tájékoztatás gyermekétkeztetés térítési díja

A március 01-ét követő emelt étkezési díj különbözet befizetése az áprilisi térítési díj beszedésekor kerül számlázásra és beszedésre.

A jövőben az étkezési díjak befizetése legkorábban a tárgyhót megelőző hónap 10-e után történik.