Letöltés

adó 1 százalékAlapítványaink támogatása

Herminka Ida óvoda adó 1% nyomtatvány (Sokoldalú, Kreatív Óvodás Gyermekekért Alapítvány)

Herminka Erzsébet óvoda adó 1% nyomtatvány (Óvodás Gyermekek Fejlődéséért, Fejlesztéséért Alapítvány)

ebéd 2 Étkezési támogatások nyomtatványai

1. Nyilatkozatingyenes óvodai gyermekétkeztetés igénybe vételéhez(tartós beteg vagy fogyatékos gyermek a családban, 3 vagy több gyermek, rendszeres gyermekvédelmi támogatásban részesülő, jövedelem alapján támogatásra jogosult).
  2. Tájékoztató a nyilatkozat kitöltéséhez
  3. Nyilatkozat a közös háztartásban élőgyermekek számáról(amennyiben az első nyomtatvány “d” pontját jelölte be.)
  4. Nyilatkozat arról, hogy kedvezményre nem jogosult(amennyiben az első nyomtatvány egyik pontja sem érvényes a családra).

Étkezés térítéssel kapcsolatos változások

Igénybejelentő nyomtatvány

cafeteria

Gyermek étkeztetése a szülő cafetériájának terhére