Ebédbefizetés januárra az 50. héten!

ebédKedves Szülők!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy gyermekeik január havi (20 nap) étkezési díját az 50. héten, az alábbi napokon tudják befizetni személyesen.

Az Ida utcai óvodásoknak az Ida utcai óvodában december 8-án kedden:

Reggel 7-10 -ig

Délután 14-16:15-ig

Az Erzsébet királyné útja 17 sz. alatti óvodában lévő gyermekeknek Erzsébet óvodában december 10-én csütörtökön:

Reggel 7-10 -ig

Délután 14-16:15-ig

PÓTBEFIZETÉS mindkét óvoda számára az Ida utcai óvodában december 11-én pénteken:

Reggel 8-9 -ig

Személyesen történő befizetést csak a fenti napokon tudunk fogadni. Ezen kívül még az online ügyintézés áll rendelkezésükre a MultiSchool3 oldalon. (Az intézményünktől kapott gyermek azonosítószámra az ügyintézéshez szükség van.)

figyelem

Amennyiben a gyermek  jogosult az ingyenes ellátásra, a szülő továbbra is köteles az étkezést minden hónapban megrendelni, illetve hiányzás esetén lemondani.

Kérjük, kísérjék figyelemmel intézményünk eseménynaptárját, melyben a fontos dátumokat megtalálják!