Ebédbefizetések novemberre a 42. héten!

ebédKedves Szülők!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy gyermekeik november havi (20 nap) étkezési díját a 42. héten, az alábbi napokon tudják befizetni személyesen.

Az Ida utcai óvodásoknak az Ida utcai óvodában október 13-án kedden:

Reggel 7-10 -ig

Délután 14-16:15-ig

Az Erzsébet királyné útja 17 sz. alatti óvodában lévő gyermekeknek Erzsébet óvodában október 15-én csütörtökön:

Reggel 7-10 -ig

Délután 14-16:15-ig

PÓTBEFIZETÉS mindkét óvoda számára az Ida utcai óvodában október 16-án pénteken:

Reggel 8-9 -ig

Személyesen történő befizetést csak a fenti napokon tudunk fogadni. Ezen kívül még az online ügyintézés áll rendelkezésükre a MultiSchool3 oldalon. (Az intézményünktől kapott gyermek azonosítószámra az ügyintézéshez szükség van.)

figyelem

Amennyiben a gyermek  jogosult az ingyenes ellátásra, a szülő továbbra is köteles az étkezést minden hónapban megrendelni, illetve hiányzás esetén lemondani.

Kérjük, kísérjék figyelemmel intézményünk eseménynaptárját, melyben a fontos dátumokat megtalálják!